Info


obrazek

CM Danaj - Desatero
DESATERO tvoří už tisíce let základní pravidla člověčenství. Dvě kamenné desky, které Bůh na hoře Sinaj předal Mojžíšovi. První deska obsahuje přikázání o vztahu člověka k Bohu, druhá deska mluví o vztahu k lidem. Už Mojžíš ty desky ve hněvu rozbil, Hospodin je ale zase obnovil. Tato událost se v dějinách lidstva stále opakuje. Pro generaci ... pokračování »

 
obrazek

Nové CD brněnské legendy Alband
  Po deseti letech koncertování, během nichž rozšířila kapela své složení o klávesistu Zbyňka Petrželu přichází Alband s novým projektem a v srpnu 2018 vydává nové CD „Reziduum". I nadále v něm dominuje osobnost, texty a zpěv Jaroslava Alberta Kronka, který ostatní hráči doplňují společným vokálem. Kapela se i nadále drží akustických nástrojů, ... pokračování »

 
obrazek

Terne Čhave vydávají nové album Balvaj
Název desky "Balvaj" znamená "vítr". Je to univerzální, "boží" vítr, který žene naše životy kupředu a přináší nové a nové situace a zážitky. Cokoli přivane, i když je to dobré či zlé, musíme brát a vypořádat se s tím. Každá píseň pojednává o životním okamžiku, který zažil člen kapely, nebo jeho blízcí. Je to smrt, narození, pád na dno, nebo ... pokračování »

 
obrazek

Druhá šance je název nové desky skupiny OTK
OTK slaví v roce 2018 neuvěřitelných 30 let existence. Jako dárek vydává Polí5 soubor předělaných skladeb od různých autorů, které jsou způle roztroušeny po různých kompilacích a druhá půlka skladeb dokonce vychází poprvé. Ani nepřekvapí, že album i tak působí sevřeně a zcela v duchu ostatních řadových alb OTK. pokračování »

 
obrazek

Lucrezia Borgia vydává nové dvě CD s Tolkienovskou tématikou
Znojemská kapela Lucrezia Borgia vydává nové 2 CD1/ Den mečů Cesta tam...2/ Moc prstenů...a zase zpět pokračování »

 
obrazek

Nová CD a LP od vydavatelství Tomáš Padevět
Nově na prodej na našich webových stránkách máme tituly z vydavatelství Tomáš Padevět:Hana Hegerová - Recital 70 - Live (CD a LP)Eva Olmerová - Jak dynamitKarel Vlach - Karel Vlach Orchestra 1939 - 1949 (14CD box)Galakoncert Bratislavská lyra 1969 pokračování »

 
obrazek

Nové CD skupiny Mucha - Nána
22.11.2016 vychází v koprodukci vydavatelství Indies Happy Trails a Mucha nová deska skupiny Mucha pod názvem Nána.Nyní vychází na CD a začátkem roku 2017 vyjde i na LP. pokračování »

 
obrazek

15.12.2015 vychází
Brněnská kapela Druhá tráva vydává u Indies Happy Trails 15.12.2015 novou desku pod názvem IN CONCERT. Součástí kompletu je koncertní CD a DVD a jako bonus přidán zpěvník s 25 písněmi.Křest CD proběhne v Praze 15.12.2015 v klubu Gong a 29.12.2015 v Brně na Musilce.   pokračování »

 


obrazek

Neřež - Jen blázni překročí svůj stín
Nové album skupiny Neřež Jen blázni překročí svůj stín pokřtila během koncertu ve vyprodané pražské Lucerně 26.11.2015 Marie Rottrová, kterou skupina Neřež doprovází již 14 let. Novinka obsahuje 16 písní, z nichž některé budete znát i z populárního televizního seriálu Vinaři. Zdeněk Vřešťál a Robert Fischmann složili hudbu ke 32 dílům seriálu ... pokračování »

 
obrazek

Po pěti letech nová studiová deska Pavola Hammela
Z pekla šťastiePo takmer piatich rokoch od vydania zatiaľ posledného radového albumu Nočná galéria, prichádza Pavol Hammel s novým autorským počinom. I keď ani počas predchádzajúcich rokov si jeho fanúšikovia nemohli sťažovať na absenciu nových nahrávok - v roku 2011 vyšla výberovka Best Of, v roku 2013 živý dvojalbum Live (aj na vinylovom ... pokračování »

 
obrazek

Ty Syčáci opět hrozí - TyTyTy Živě
Za těch patnáct let, co spolu hrajeme a experimentujeme, nás už napadlo ledacos, jen ne tohle. Nahrát živě syčácké trio napadlo chytré hlavy ze dvou památných institucí – brněnské Staré pekárny a Českého rozhlasu. Znělo to líp, než jsme čekali. Dobrý důvod vydat desku? Před lety jsme vydali „best of“ s bubeníkem BUM BUM BUM, teď se nabízelo ... pokračování »

 
obrazek

Po 33 letech
Dnes ve 20:00 se uskuteční ve Staré pekárně koncert sdružení Vondrák, Bodlák, Polák, který také pokřtí své nové CD Barvy.Jako gratulanti a hosté vystoupí Pavel Kopřiva, Roman Venclovský, Zdeněk Němeček, Pavel Váně a  Mikoláš Chadima. pokračování »

 
obrazek

Nové CD dua Procházka & Wolf
Bluesové duo Erich Boboš Procházka & Marek Wolf vydává u Indies Happy Trails nové CD, tentokrát živé, jde o záznam z loňského ročníku festivalu UNI v Boskovicích. Křest nového CD proběhne 7.5. v Brně ve Staré Pekárně a v Bratislavě 14.5. v klubu Hlava 22. pokračování »

 
obrazek

Křest nového CD
Jedna vzpomínková fotka z 10.12.2014 z kabaretu u Špačků, kde jsme pokřtili nové CD a LP Mami, proč jsi nezůstala v Africe kapely Děti kapitána Morgana. Jeden z kmotrů byl Marián Palla. pokračování »

 
obrazek

CD NOCZ & Iva Bittová v prodeji na našem webu
Album s výstižným názvom NOCZ&Iva Bittová prináša unikátne spojenie česko-nórskej kapely, ktorá čerpá vplyvy z free jazzu, noise a ambientu s osobitou českou vokalistkou, pričom ich spoločným poznávacím znamením je hravé prekonávanie žánrových bariér, suverénny prejav na poli improvizovanej hudby a voľnej vokalízy kombinovanej s výraznými ... pokračování »

 
obrazek

Křest nového CD skupiny Ladě Lešť ve Staré Pekárně
26.3.2015 v klubu Stará Pekárna proběhne křest nové desky skupiny Ladě Lešť.Hostem koncertu bude zpěvačka a harmonikářka Stinka. Část koncertu bude nahrávat Česká televize. pokračování »

 
Stránky   | 0 | 1 | 2 | 3 | ...další  


Vyhledávání

Moje Indies

Koncerty

připravují se...

Album zdarma

Zdarma tento měsíc: obal alba
Best Of

Pro děti

obal alba

Jiří Pavlica a Hradišťan
Hrajeme si u maminky
269 Kč

obal alba

Hradišťan a Jiří Pavlica
Studánko rubínko
269 Kč

obal alba

Karolína Kamberská
Říkadla a křikadla
179 Kč

obal alba

Pískomil se vrací!
Buďte první, komu se to líbí
278 Kč

obal alba

Petr Štěpánek
České pohádky K.J. Erbena
199 Kč

obal alba

Josef Somr
Veselé mašinky
199 Kč

obal alba

Josef Somr
Veselé mašinky 2
199 Kč

 

Folklór

obal alba

CM Soláň
Dobře je s muzigú
212 Kč

obal alba

CM Danaj
Písňovou zahradou
212 Kč

obal alba

Musica Folklorica
Počúvajte, co vám pravím
269 Kč

obal alba

Cimbal Classic Městské divadlo v Brně
Betlém
242 Kč

obal alba

Luboš Holý a Musica Folklorica
Rabudeň, rabudeň
269 Kč

obal alba

Cimbal Classic
Vánoce v Rožnově
224 Kč

obal alba

Cimbálová muzika Stanislava Gabriela
Neseme Vám tú novinu
224 Kč

 

Mluvené slovo

obal alba

Miloš Urban
Praga Piccola
269 Kč

obal alba

Eduard Fiker
Série C-L
314 Kč

obal alba

Josef Prokeš
Platím utopence,kafe a rum
212 Kč

obal alba

Arthur Conan Doyle
Sherlock Holmes: Tři Garridebové / Umírající detektiv
207 Kč

obal alba

Arthur Conan Doyle
Sherlock Holmes: Barvíř na penzi / Podnájemnice v závoji
207 Kč

obal alba

Viola Fischerová
Jak Kuba vyzrál na Papejše
207 Kč

obal alba

Jiří Boudník
Věže - Příběh 11. září
315 Kč